Team

Onderbouw K0K1

  • Bronwen De Cock

    Zwaluwen K0K1

    Bronwen De Cock
  • Christel Verdonck

    Kanaries K0K1

    Christel Verdonck
  • Fee Goossens

    Kanaries K0K1

    Fee Goossens
  • Kimberley Putman

    mezen K0K1

    Kimberley Putman
  • Sara Clayes

    Zwaluwen K0K1

    Sara Clayes
  • Sofie Willems

    Mussen K0K1

    Sofie Willems

Onderbouw K2K3

  • Claudine Cardon

    Raven K2K3

    Claudine Cardon
  • Delphine Coppens

    Kookaburas K2K3

    Delphine Coppens
  • Ellen Van Laere

    Uilen K2K3

    Ellen Van Laere
  • Ineke Neyt

    Uilen K2K3

    Ineke Neyt
  • Manuella Dhaenens

    Pinguins K2K3

    Manuella Dhaenens

Zorgleerkracht Onderbouw

  • Carine Seysens

    Ondersteuning K2K3

    Carine Seysens
  • Nina Ongenae

    Ondersteuning K0K1

    Nina Ongenae

Ondersteuner onderbouw

  • Els verdonckt

    ondersteuning K0K1K2K3

    ELS  VERDONCKT

Middenbouw

  • Dries Verclyte

    Valken 123

    Dries Verclyte
  • Eden De Cuyper

    Valken 123

    Eden De Cuyper
  • Joachim Flo

    nachtegalen 123

    Joachim Flo
  • Lars Meulenbergs

    Kolibries 123

    Lars Meulenbergs
  • Margot De Meyer

    Ijsvogels 123

    Margot De Meyer
  • Sofie De Blieck

    kiekendieven 123

    Sofie De Blieck
  • yves Delcloo

    Kraaien 123

    Yves Delcloo

Zorgleerkracht Middenbouw

  • Ingrid Cayers

    Ondersteuning 123

    Ingrid Cayers

Bovenbouw

  • Jenneke De Kerf

    Kiwi s 456

    Jenneke De Kerf
  • Jonathan Janssens

    Gieren 456

    Jonathan Janssens
  • Kristel Bogaerts

    Papegaaiduikers 456

    Kristel Bogaerts
  • Liesbeth Daenekynt

    Kiwi s 456

    LIESBETH Daenekynt
  • Marco Andriessen

    Toekans 456

    Marco Andriessen
  • sofie Peyskens

    Meeuwen 456

    Sofie Peyskens

Zorgleerkracht Bovenbouw

  • Goedele Nollet

    Ondersteuning 456

    Goedele Nollet

Turnen

  • Jorge Colpaert

    Middenbouw

    Jorge Colpaert
  • Peter Praet

    Bovenbouw

    Peter Praet
  • Sara Clayes

    Onderbouw

    Sara Clayes

Levensbeschouwing

  • Astrid Van Hilst

    Zedenleer

    ASTRID
  • Barbara Vlaeminck

    zedenleer

    Barbara Vlaeminck
  • Fadime Yilmaz

    Islam

    Fadime Yilmaz
  • Ginette Kremerman

    Israelitische godsdienst

    Ginette
  • Samira Laghzaoui

    Islam

    Samira Laghzaoui
  • Valerie Bossaer

    katholieke godsdienst

    Valerie Bossaer

ICT

  • Pol Viaene

    ICT

    Pol Viaene
  • pol.viane

    ICT

    Pol Viane

Administratief personeel

  • Marleen Criel

    secretariaat medewerkster

    Marleen Criel
  • Sabina Vandenhende

    secretariaat medewerkster

    Sabina Vandenhende

Brugfiguur

  • Fatiha Rochdi

    Brugfiguur

    Fatiha Rochdi

ZORG

  • Céline Vandermaes

    Zorgcoördinator

    Céline Vandermaes

Beleidsondersteuner

  • Isabelle De Poorter

    Intern begeleider

    Isabelle De Poorter

Directeur

  • Sofie Strobbe

    Directeur jenaplanschool De Feniks

    Sofie Strobbe

Buitenschoolse opvang STIBO De Feniks

  • Claudia De Turck

    Verantwoordelijke

    Claudia De Turck

Begeleiders naschoolse opvang

  • Afridita Brahimataj

    Begeleider naschoolse opvang

    Afridita
  • Busra Gunes

    Begeleider naschoolse opvang

    Busra Gunes
  • Busra Ortha

    Begeleider naschoolse opvang

    Busra
  • Hans Claeys

    Begeleider naschoolse opvang

    Hans Claeys
  • Jamila Badou

    Begeleider naschoolse opvang

    Jamila

FM medewerkers

  • Debby De Clerck

    Fm medewerker

    Debby
  • Saskia Helskens

    FM medewerker

    Saskia

Wijkwerker

  • Jean Yves Laurier

    wijkwerker

    jean Yves

Ouders

  • Ouders

    Ouders

    Ouderraad