Team

Beleid

  • Patricia De Backer

    Directeur

    Patricia De Backer
  • Maartje Labeau

    Zorgcoördinator

    Maartje Labeau
  • Benoit Goemanne

    ICT-coördinator

    Benoit Goemanne

Secretariaat

  • Nele De Vogelaere

    Secretariaat

    Nele De Vogelaere
  • Sofie Van Buggenhout

    Secretariaat

    Sofie Van Buggenhout

Klastitularis kleuter

  • Dorine De Riek

    Klastitularis K0 - K1A

    Dorine De Riek
  • Karolien Van Rysselberge

    Klastitularis K2 - K3B

    Karolien Van Rysselberge
  • Kathleen De Valkenaere

    Klastitularis K2 - K3A

    Kathleen De Valkenaere
  • Tanja Medo

    Klastitularis K0 - K1B

    Tanja Medo

Ondersteuning kleuter

  • Els Hublé

    Zorgleerkracht onderbouw kleuter + kleuterturnen

    Els Hublé
  • Martine Ringoot

    Zorgleerkracht bovenbouw kleuter

    Martine Ringoot
  • Talia Geirnaert

    Kinderverzorgster kleuterklassen

    Talia Geirnaert

STIBO (naschoolstoezicht kleuter)

  • Anouk Everaert

    Begeleidster kinderopvang

    Anouk Everaert
  • Cecile Temmerman

    Begeleidster kinderopvang

    Cecile Temmerman
  • Jana Schelfhout

    Begeleidster kinderopvang

    Jana Schelfhout
  • Melissa Van den heede

    Begeleidster kinderopvang

    Melissa Van den heede
  • Sabine Lippens

    Begeleidster kinderopvang

    Sabine Lippens
  • Sara Vanderlinden

    Begeleidster kinderopvang

    Sara Vanderlinden
  • Sofie Verhellen

    Verantwoordelijke Stibo

    Sofie Verhellen
  • Stephanie Ingelrest

    Begeleidster kinderopvang

    Stephanie Ingelrest
  • Sybille Bloyaert

    Begeleidster kinderopvang

    Sybille Bloyaert

Klastitularis lager

  • Polyana Leyman

    Klastitularis L1

    Polyana Leyman
  • Kathleen de Clercq

    Klastitularis L2

  • Jannelien Verhellen

    Klastitularis L5

    Jannelien Verhellen
  • Katrien De Coensel

    Klastitularis L4

    Katrien De Coensel
  • Katrin Siebens

    Klastitularis L6

    Katrin Siebens
  • Maitée Jeanbaptiste

    Klastitularis L3

    Maitée Jeanbaptiste
  • Wim Meulenijzer

    Klastitularis L6

    Wim Meulenijzer

Ondersteuning lager

  • Eva Baete

    Ondersteuningsteam zorg

    Eva Baete
  • Evelyne Pathé

    Ondersteuning lager

    Evelyne Pathé
  • Gina Maselyne

    Ondersteuning lager

    Gina Maselyne
  • Rita Van Hove

    Ondersteuning lager

    Rita Van Hove

LBV (levensbeschouwelijke vakken)

  • Anne_Mie Carpentier

    Rooms-Katholieke godsdienst

     Anne_Mie Carpentier
  • Abdelrahman Elhaddouti

    Leerkracht islam

    Abdelrahman Elhaddouti
  • Christophe Logier

    Protestants-evangelische godsdienst

    Christophe Logier
  • Esmeralda Cubillo

    Orthodoxe godsdienst

    Esmeralda Cubillo
  • Marina De Muynck

    Leerkracht RKG

    Marina De Muynck
  • Sabrina Bettens

    Niet Confessionele Zedenleer

    Sabrina Bettens

Leerkracht L.O.

  • Stijn Boone

    Leerkracht L.O.

    Stijn Boone

Naschoolse opvang

  • Annie Van De Veire

    Naschoolse opvang

    Annie Van De Veire
  • Hedwige Poppe

    Naschoolse opvang

    Hedwige Poppe
  • Mario De Witte

    Naschoolse opvang

    Mario De Witte

Service medewerker

  • Sabine Van Nieuwenhuyse

    Service medewerker

    Sabine Van Nieuwenhuyse
  • Tamara Van Loo

    Service medewerker

    Tamara Van Loo