Op donderdagavond 7 februari 2019 om 19.00 u. willen we samen met de belangrijkste partners (leerlingen, ouders, leerkrachten, …) vorm geven aan het ‘DNA’ van onze school. Daarvoor hopen we ook op de hulp en input van de leerlingen te kunnen rekenen. Leerlingen van alle graden, jaren, klassen zijn namelijk noodzakelijk.

We gaan op zoek naar wie we zijn (volgens jullie), waar we voor staan, waar we op moeten inzetten, … We gaan op zoek naar een scherpere, duidelijk geformuleerde visie voor onze school. Een visie die gedragen is en wordt.

Concreet verwachten we het volgende van jou:
• Een kritische geest, een open blik, zin om te discussiëren, te luisteren en te delen.
• Denk al eens na op voorhand over bovenstaande vragen.
• Noteer donderdagavond 7 februari in je agenda (19-21u).
• Laat ons iets weten via dit Google Formulier:
• Maak misschien ook je ouders, vrienden, broers of zussen warm om mee te komen babbelen en discussiëren.

QR naar Formulier

QR
Wingerdforum