RESTAURANTS GESLOTEN TOT 1 MAART 2021!

Beste klanten,

 

In de strijd tegen COVID-19 werd beslist dat alle horecazaken GESLOTEN blijven tot 1 MAART 2021!. Concreet zullen dus ook onze didactische restaurants (restaurant Keizer Karel, restaurant Lieven Bauwens en restaurant Jozef Plateau) gesloten zijn.

 

Onze leerlingen blijven natuurlijk wel praktijkles krijgen om hun talenten verder te ontwikkelen.

 

De voltallige ploeg van Hotelschool Gent hoopt jullie binnen enkele weken terug te mogen ontvangen in onze restaurants.

 

!!! STEUN ONS: het opnieuw sluiten van onze restaurants heeft ook voor ons een financiële impact. ONZE WINKEL, uitgebaat door de afdeling bakkerij, BLIJFT OPEN! Kom langs en geniet van het vele lekkers klaargemaakt door onze leerlingen. BEDANKT!!!

 

Zorgzame groeten van team Hotelschool Gent