RESTAURANTS SLUITEN 4 WEKEN TOT 16 NOVEMBER!

Beste klanten,

 

In de strijd tegen COVID-19 werd beslist dat alle horecazaken vier weken de deuren moeten sluiten. Concreet zullen dus ook onze didactische restaurants (restaurant Keizer Karel, restaurant Lieven Bauwens en restaurant Jozef Plateau) sluiten. Iedereen met een reservatie voor de komende weken zal weldra worden gecontacteerd.

 

Onze leerlingen blijven natuurlijk wel praktijkles krijgen om hun talenten verder te ontwikkelen.

 

De voltallige ploeg van Hotelschool Gent hoopt jullie binnen enkele weken terug te mogen ontvangen in onze restaurants.

 

!!! STEUN ONS: het opnieuw sluiten van onze restaurants heeft ook voor ons een financiële impact. ONZE WINKEL, uitgebaat door de afdeling bakkerij, BLIJFT OPEN! Kom langs en geniet van het vele lekkers klaargemaakt door onze leerlingen. BEDANKT!!!

 

Zorgzame groeten van team Hotelschool Gent