Directeur: Hannelore Schelstraete

Coördinator: Dominique Debbaut dominique.debbaut@onderwijs.gent.be
Technisch Adviseur Coördinator: Filip Van Belle filip.vanbelle@onderwijs.gent.be

Technisch adviseur bakkerij: Jan Vanderghote jan.vanderghote@onderwijs.gent.be
Technisch adviseur hotel: 

ICT-coördinator: Saïd Gougni said.gougni@onderwijs.gent.be

Personeelszaken: Hafsa El-Bazioui hafsa.elbazioui@onderwijs.gent.be

Boekhouding:

Opvoeders:

Leerlingenbegeleiding 2de en 3de graad: Ann Decoutere ann.decoutere@onderwijs.gent.be
Leerlingenbegeleiding 1ste graad: Gwen Horemans gwen.horemans@onderwijs.gent.be

Onthaal vestiging LV: Sandy Delporte sandy.delporte@onderwijs.gent.be

Economaat: Roland Gerardi roland.gerardi@onderwijs.gent.be

Taalbeleid: Els Van Camp els.vancamp@onderwijs.gent.be

Oriënterende eerste graad: 

Linda Van Doorsselaere linda.vandoorsselaere@onderwijs.gent.be

Personeel Hotelschool Gent

Personeel Hotelschool Gent