Deze week mochten de trotse schrijnwerkers van het laatste kwalificatiejaar hun pronkstuk naar buiten brengen.

Deze buitenklas ziet er niet alleen indrukwekkend uit, eens afgewerkt zorgt ze er ook voor dat we kunnen genieten van outdoor education, een grote meerwaarde voor onze leerlingen. De buitenklas kwam tot stand dankzij de inzet en het harde werk van de werkplaatsschrijnwerkers. Reeds twee jaar werken de leerlingen van het laatste kwalificatiejaar aan dit project. Hun aandeel zit er bijna op, daarna zullen andere opleidingen aan de slag gaan met de buitenklas. Het wordt dus een (h)echt samenwerkingsproject voor onze school waaraan de laatstejaarsleerlingen allemaal hun steentje zullen bijdragen.

Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas
Buitenklas