Overslaan en naar de inhoud gaan
Stedelijk onderwijs | Stad Gent
Zoeken
Kruimelpad
Home
Nieuws
Nieuws
Filter de nieuwsberichten
Leeftijdsgroepen
(Optioneel)
- Alle -
't Kraaiennest
1A
AN klas
Audiovisueel atelier (8 jaar tot 12 jaar)
Beeldatelier (12 jaar tot 18 jaar)
Beeldatelier (6 tot 12 jaar)
Beeldatelier met audiovisuele oriëntatie (6 jaar tot 12 jaar)
Beeldateliers (6 tot 12 jaar)
Buitenschoolse opvang 't Groen Drieske
Buitenschoolse opvang De Bevertjes
Buitenschoolse opvang De Harp
Buitenschoolse opvang De Palmboom
Buitenschoolse opvang De Panda
Buitenschoolse opvang De Spiegel
Buitenschoolse opvang Het Tandwiel
Buitenschoolse opvang Hippo's Hof
Buitenschoolse opvang Westerhem
Chantal en Marjan
De Bovenbouw
de kippen
De muziekbox
Eekhoorns
Egelklas
Famke
Franse initiatie
groep 1: de Krabben
Groep Aisha
Groep Alissa
groep Bianca
Groep Laura
Groep Sybren
Ieniemini
ijsvogels
Ine
Instapklas - peuterklas - De Lieveheersbeestjes
Isabel
K0 - K1A juf Dorine & juf Anke
K0 - K1B juf Els & juf Anke (enkel op dinsdag)
K0a vosjesklas - juf Marian
K1A Juf Lisa
K2 - K3A juf Kathy
K2 - K3B juf Karolien en juf Tanja
Kathleen en Veerle
kikkers
KINDEREN: Beeldatelier
KL 1
Klas Anneleen/Natalie
Klas Bie
Klas Christine en Isabelle
Klas Jochem
Klas juf Elisa
Klas Larissa
Klas Lies
Kleuterklas K0-K1
Konijnen
Koons
Leefgroep 1: Nest Sophie
leefgroep 2-4 nest de babbels
Leefgroep Antonio Vivaldi K2-K3
Leefgroep Aretha Franklin L3-L4
Leefgroep Gaëlle (1A)
Leefgroep Herman Van Veen K0-K1
Leefgroep Jacques Brel L1-L2
Leefgroep Silke (kleuter)
Leefgroep Thelonius Monk L5-L6
Leen en Dolores
Leerlingenraad
Levensbeschouwing
Lieveheersbeestjes
Majella
MOS
pimpelmezen
Regenboogouders
Ruth
Sofie
Sport Ben
sprinkhanen
STIBO 't Klimopje
Stibo De Sterre-Spits
Thi Lan - Natuurgoud
uilen
Vicky
Vlinders
Volledige school
vossen
wolven
1B
De IJsbreker
groep 2: de Vossen
groep Heidi
Groep Klaartje en Lander
Groep Marte
Juf Annie
Juf Ianthe - de eendjes
K0
K0 De klas van juf Sarah
K0-1 A De vlindertuin
K0b uiltjesklas - juf Debby
K1A
K1B Juf Evelien
Kikkerklas
KINDEREN: Kunstenbad
KL 4
Klas Alexandra (K0-K1)
klas An
Klas Gele Trui
Klas juf Anke
Klas Louise
Klas Mieke
Kleuterklas - 1ste kleuterklas - De mieren
Kleuterklas K2-K3
Kobra (K0-1)
L1: Juf Katrin & juf Katrien
Leefgroep 1: Nest Sylvie
Leefgroep 2-4 nest de knabbels
Leefgroep Anneleen (kleuter)
Leefgroep Zoë/Nele (1B)
Pinguïns
Pinkeltjesklas
Rupsen
Sabrina - Oceaanblauw
Techniekateliers
Vlinderklas
Zorg
Zwaluwen CL1
1C
1ste - 2de kleuterklas - De Vlinders
Bijtjesklas
De Kajuit
Eenden
Elmer
groep 3: de Octopussen
Groep Angelique
groep Barbara
Groep Julie
Haring (K0-1)
Juf Carla en juf Tami - de kikkerklas
Juf Gwendoline - de visjes klas K1b
K0-1 B De giraffen
K0-1A: VERONIQUE
K0/1
K1 De klas van juf Daphné
K1-K2 eendenklas - juf Peggy
K1B
K1C Juf Wendy
KINDEREN: Animatiefilm (Vanaf 8 Jaar)
KL 2
Klas Akke-Lien
Klas Bolletjestrui
Klas Halinka
Klas Isolde (K0-K1)
Klas juf Vanessa
Klas lager - 1e en 2e leerjaar
L2 juf Kathleen
Leefgroep 2: kraaien
leefgroep 3-6 nest de mussen
Leefgroep Arne (L1-L2)
Leefgroep Tessa (1C)
Libellen
Poezenklas
Raven CL1
Socio
Sportlessen
Stijn en Evelyn - Honinggeel
2A
2de kleuterklas - De Bijtjes
De Vuurtoren
Dolfijnen
groep 4: de Otters
groep Lieselot
Groep Sophie
Gwen - Azul
Juf Gudrid
juf Kristel - de visjes klas k1a
K0-1B: PEGGY
K1-K2 kikkerklas - juf Nena
K1/2
K2
K2-3 A: De toekans
K2A De klas van juf Evelyn en juf Ellen
K2A Juf Jana
KINDEREN: Generatie-atelier
KL 3
klas Carine & Lana
Klas Charlotte (K2-K3)
Klas juf Els
Klas lager- 3e en 4e leerjaar
Klas Lieselot
Klas Maja
Klas Regenboogvijzen
L3 juf Maitée
Leefgroep 3-6 nest de apen
Leefgroep 3: zwaluwen
Leefgroep Claire/Maia (1D)
Leefgroep Leentje (L3-L4)
Michtom-klas (K0/1)
Munch (K2 - K3)
Mussen Cl 2
Pinguinklas
Vlinders
Vossenklas
1ste leerjaar
1ste leerjaar Juf Debbie
2B
3de kleuterklas - De Klaproos
Bijen
De Zeesterren
Drais-klas (K0/1)
groep 5: de Vuurvogels
Groep Elisabeth
Groep Sanne en Lobke
groep Zoë
JONGEREN: Beeldatelier
Juf Christine - de schaapjes
K0-1C: KIM
K1-K2 egelklas - juf Kim
K2
K2-3 B: De struisvogels
K2B Juf Brosildja
K3
K3A De klas van juf Jamina
Kameleon
KL 5
klas Ans
Klas Groene Trui
Klas juf Sylvia
Klas lager - 5e en 6e leerjaar
Klas Laurens (K2-K3)
Klas Martine
Klas Véronique
L4 juf Evelyne en juf Polyana
Leefgroep 3-6 nest de muizen
Leefgroep 4 leeuweriken
Leefgroep Carmen (L5-L6)
Leefgroep Xenia (2B)
Muizen
Octopussenklas
Pinguins CL2
Rabiha - Vert
Van Gogh (K2-K3)
1ste graad nest de papegaaien
1ste leerjaar A en B - De Haagwinde
2de leerjaar
Britto (K3 - L1)
Buitenschoolse opvang De Klavertjes
De konijnenklas
Gekkoklas
groep 6: de Gekko's
groep Silvie
Groep Sophie
Groep Too
JONGEREN: Animatiefilm/film
Juf Katrien
Juf Sara - de schaapjes
K1-K2 eekhoornklas - juf Kelly
K3
K3A Juf Joyce
Kanaries CL3
KL6
Klas Ann (1-2lj)
Klas juf Chloë
klas Lena
Klas Vélobelle
Klas Virginie
Kleuterturnen
L1
L1 De klas van juf Viva
L5 juf Jannelien & juf Rita
LA2: KATIA/ANNELIES
Leefgroep Liesbet/Ibine (2A)
Lore - Amarillo
Meucci-klas (K2/3)
Mini-club
Nijlpaarden
STIBO De Loods
1ste graad nest de hondjes
1ste leerjaar
2de leerjaar A - De Boterbloem
3de leerjaar
Alpacaklas
Atelier 2D
Bruine Beren Club
Buitenschoolse opvang De Kereltjes
Daguerre-klas (K2/3)
De uilenklas
groep Kim
Groep Tania
Juf Lies - de vossenklas
Juf Peggy - de koetjes
K3 konijnenklas - juf Ineke / juf Oriana
K3B Juf Rieneke
klas Els
Klas Hiske * de krullevaars
Klas juf Tina
Klas Lore (1-2lj)
Klas Soupapekes
Kleuterturnen
Kookaburra's CL3
L1 De bijen
L2 De klas van Juf Ann
L6 meester Wim
LB2: NIKA/ANNELIES
Leefgroep Hannes (3A)
Lieveheersbeestjes
O1
Stewart (L1)
1A
1A Juf Annelies
2de graad het arendsnest
2de leerjaar
3A
3de leerjaar A - De Sprinkhaan
4de leerjaar
Caroline - Kikkerklas
De visjesklas
groep 7: de Alpaca's
groep Elise
Groep Vicky
Juf Sabrina
K3 muizenklas - juf Nele
klas juf Myriam
Klas Jun (3-4lj)
Klas Katuuge
klas Kim
Klas Luciano
Klas Sylvie
L2
L2 De paradijsvogels
L3 De klas van Mr Koen
LC2: STEFFI/ELISE
Leefgroep Julie (3B)
Meester Ibrahim - de koetjes
Mezen CL4
Miro (L1-L2)
Morse-klas (1ste leerjaar)
O2
Oriëntatie
Uilen
1A - juf Moira / meester Henri
1B Juf Sophie
2A
2de graad het leeuwennest
2e leerjaar Juf Zohra
3B
3de leerjaar
4de leerjaar - De Morgenster
5de leerjaar
Astaire (L2-3)
De vossenklas
groep 9: de Giraffen
groep Betül
Heleen - Aapjesklas
Juf Eline - bijen
Kangoeroes
Klas Joni (3-4lj)
Klas juf Sarah
Klas Katrien * de draken
Klas Peter
klas Sofia
Klas Torpedo
L3
L3 De stokstaartjes
L4B de klas van juf Tine
LD2: ELLY/STIJN
Leefgroep Charlotte (4A)
Leeuwenklas
Lumière-klas (2de leerjaar)
O5
Textielkunst
Uilen CL4
1A: STEPHANIE
1B - juf Liesje / meester Henri
2A Juf Sien
3A
3de graad de tjiftjafs
4A
4de leerjaar
5de leerjaar - De Anemoon
6de leerjaar
Archimedes-klas (3de leerjaar)
De vlinderklas
groep 9: de Leeuwen
IJsberenklas
Juf Katrien - vlinders
Juf Tineke - de uiltjesklas
Klas Davina (5-6lj)
Klas Inke
Klas juf Kimberly
klas Petra
Klas Ruth * de Kea's
Klas Vitesse
Kraaien CL1
L4
L4 De flamingo's
L4A De klas van juf Annelies
Leefgroep Jolien (4B)
M2
Pavlova (L3 - 4)
Saartje - Grasgroen
Tekenkunst
Vossen
1C - juf Claire
2A: ELS
2B Juf Mieke
3de graad de ara's
4A
4B
5de leerjaar
6de leerjaar - De Margriet
Bizonklas
Buitenschoolse Opvang De Muze
Buitenschoolse opvang Het Trappenhuis
Da Vinci-klas (4de leerjaar)
De kikkerklas
Draken
Generatie-atelier
groep 10: de Cheeta's
Joyce - Hemelsblauw
Juf Annelies
Juf Margaux - flamingo's
Klas Emma (1-2lj)
klas juf Tania
Klas Kristof/Julie
klas Sandra
Klas Simon * de kraanvogels
Klas Tuube
L5
L5 De klas van juf Chantal
L5 De zeepaardjes
O3
Papegaaiduikers CL1
Roa (L4-5)
2A - juf An
2B: LORE/CHARLOTTE
3A Juf Elisa
5A
6de leerjaar
Beren
Buitenschoolse opvang De Bollekens
Cosmo (L5 - 6)
Curie-klas (5de leerjaar)
Dingoklas
groep 11: de Poema´s
Juf Indra - uilen
Klas Bidon
Klas Dieter (5-6 lj)
Klas meester Ramon
Klas Saskia
klas Stéphanie
Klas Tamira * de feniksen
L6
L6 De klas van juf Ruth
L6 De uilen
Leerlingenraad
Meester Mathias
Mieke - Heidepaars
Nachtegalen CL1
O4
Schilderkunst
2B - juf Paulien
3A: IRIS/TESA
3B Juf Fay
5A
6A
An - Vogeltjesklas
Buitenschoolse opvang Mandala
Buitenschoolse opvang Ter Leie
Buitenschoolse opvang: STIBO De Toverberg
Klas Jasmien * de toekans
Klas juf Sonja
Klas Kim
Klas Maureen
Kolibries CL2
Leeuwen
M1
Meester Sanne - gekko's
Modelstudies
Opvang lager Bij Micheline
Studie en socio (lager)
Telkes-klas (6de leerjaar)
3A - juf Els / juf Karen
3B:
4A Juf Charlien
5B
Buitenschoolse opvang De Toverdoos
Buitenschoolse opvang kleuters (stibo)
Juf Seraja - kameleons
Karen - Stipjesklas
Klas Quiara * de kiwi's
LBV
Levensbeschouwing
M3
Naschoolse opvang lager
Sport lager
STIBO De Boomgaard
techniek
Toekans CL2
Vlinders
Vrije grafiek
3B - juf Marlies
4A: NATHALIE/SOFIE
5A Juf Carmela
6A
B1
Buitenschoolse opvang Sleepken
Chandra en Nele - Eendjesklas
Egels
Grafisch ontwerp
Kiekendieven CL3
kinesitherapie
Klas Nele * de ara's
Meester Juul - tijgers
School in beeld
Schoolactiviteiten
4A - juf Edith / juf Nadia
5A: ANNELIES
6A Juf Charlot
6B
B2
Digitale beeldende kunst
Gieren CL3
Juf Kim - witte tijgers
Klas Ines * de paradijsvogels
Leerlingenraad
Logopedie
Natasja - Nellie Muisklas
Wolven
4B - juf Babin
5B:
B3
Buitenschoolse opvang De Vlieger
Fotografie
Juf Barbara - rode panda's
Karekieten CL3
Koala's
Levensbeschouwing
Socio
wiskunde
5A - meester Maarten
6A: LIESELOT
Animatiefilm
Ateliers
Buitenschoolse opvang Het Uilennestje
Juf Hanne - koala's
Kiwi's CL4
levensbeschouwing
M4 ♫
Olifanten
5B - juf Chahrazad
6B: ELLEN
Giraffen
IJsvogels CL4
Illustratie & beeldverhaal
Juf Nele - lynxen
M5
Nieuwsbrieven
Schoolnieuws
6A - juf Adinda
B4
Keramiek
LBV: ANN/KEVIN/TUNCER
Leerlingenraad
Meester Haydar - wolven
Meeuwen CL4
Zebra's
6B - juf Sara
Beeldhouwkunst
Juf Anja - papegaaien
leerlingenraad
Panda's
Socio
TURNEN: AXEL/VICTOR
Buitenschoolse opvang De Brug
Buitenschoolse opvang De Dulle Grietjes
LO
Mixed Media
STIBO De Speurneus
Zwaluwen
Buitenschoolse opvang De Regenboog
Cross-over
Levensbeschouwing
STIBO De Kleine Speurneus
Specialisatie
Zorg op de Feniks
Brugfiguur
Keuzevakken derde jaar
Buitenschoolse opvang De Feniks
Buitenschoolse opvang STIBO De Feniks
Feniksouders
Trefwoorden
(Optioneel)
- Alle -
+
2de graad
3de graad
3des
4des
5des
6des
activiteiten
Activiteiten
activiteiten
Activiteiten
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Algemeen
Begeleiding
demo
Demonstraties
eerstes
Evenement
Fotogallerij
GON
IBC
in de pers
in de pers
Inschrijvingen
IT
Leerlingenraad
MOS
MOS (Milieu op School)
nieuwbouw
Olympiade
Opendeurdag
Ouderoverleggroep
OV1
OV2
OV3
Persberichten
Project
Projecten
Projecten
projecten
Projectperiode
Reizen
Schoolreis
sport
Students@Work
tweedes
Uitstap
Uitstappen
uitstappen
Uitstappen
Varia
Wedstrijden
zeeklassen
Okan
Test categorie
In de pers
Projecten
Sport
Taalbad
Activiteiten
Schooljaren
(Optioneel)
- Alle -
2024 - 2025
2023 - 2024
2022 - 2023
2021 - 2022
2020 - 2021
2019 - 2020
2018 - 2019
2017 - 2018
galerij openen
Sluiten