Laura in de kijker

Op het einde van het schooljaar zetten we nog één keer een leerkracht in de kijker. Benieuwd wat Laura zo leuk vindt aan de Ziekenhuisschool, wat haar hobby's zijn of wat er bovenaan haar bucketlist staat? Lees snel verder:

Hoe lang werk je al in de Ziekenhuisschool?

Ik werk sinds 2015 voor de ziekenhuisschool. Na het versturen van verscheidene sollicitatiebrieven kwam ik terecht bij onze school. Een school die me nu nauw aan het hart ligt. Dit omdat ik mezelf mag en kan zijn en voldoening krijg van het lesgeven aan ons toch wel uiteenlopend doelpubliek.

Wat doe je in je vrije tijd?

Ik heb op dit moment mijn handen vol met mijn peutertje in huis. Persoonlijke hobby's heb ik niet specifiek. Ik heb jaren catering gedaan bij een traiteur. Ik heb veel interesse in voeding. Het organiseren van een feestje doe ik ook heel graag. Zeker alles wat erbij komt kijken. Ik ben wel een sociaal beestje dus ben ik ook nog wel actief in verschillende verenigingen.

Wat is je leukste herinnering aan het werken in de Ziekenhuisschool?

Er zijn vele momenten die me bijblijven. Eentje kiezen lijkt me moeilijk. Personeelsfeesten en deel uitmaken van het feestcomité is erg fijn.

Waarom heb je gekozen voor de Ziekenhuisschool?

Ik heb de mogelijkheid gekregen om in elke leefgroep of bijna op elke campus binnen onze school al te mogen werken. Ik deed hierbij veel ervaringen op en kon ook zo mijn deskundigheid in bepaalde domeinen, met bepaalde doelgroepen verruimen. 

Wat staat er nog bovenaan je bucketlist?

Ons droomhuis bouwen. Mijn man en ik maken al jaren veel plannen en hebben veel ideetjes. We hopen dit gauw in werkelijkheid te kunnen realiseren. En ook nog enkele reisjes maken met mijn gezin om toch de wereld te ontdekken.