Sarah in de kijker

Een nieuw schooljaar bracht een nieuwe directeur basisonderwijs met zich mee. Sinds 1 september vervoegt Sarah ons team! Benieuwd om haar wat beter te leren kennen? Lees dan zeker verder... 

Hoe lang werk je al in de Ziekenhuisschool?

Sinds 1 september 2023 werk ik op de Ziekenhuisschool. Het voelt al iets langer, want de Ziekenhuisschool is sinds mijn kandidatuur in maart zeer aanwezig in mijn beleving. Naar het schijnt straal ik op de werkvloer – mijn enthousiasme en dankbaarheid schijnen blijkbaar door.

Wat doe je in je vrije tijd?

Ik spendeer heel graag tijd aan mijn gezinnetje. Daarnaast houd ik van het maken van lange wandelingen, van gezellig tafelen en van andere sociale gelegenheden met vrienden en familie. Ook begin ik in oktober een acteeropleiding. Spelen als volwassene: heerlijk.

Waar kijk je het meest naar uit binnen je werk in de Ziekenhuisschool?

Ik kijk uit naar de klassenraden, naar de personeels- en secretariaatsvergaderingen, de kennismakingsgesprekken, de beleidsteams, … Mijn agenda staat reeds druk gevuld met interessante afspraken en taakinhouden.

Waarom heb je gekozen voor de Ziekenhuisschool?

Ik heb 10 jaar als psycholoog in de GGZ gewerkt en daarna 4 jaar als directie van een gewone basisschool. Hoewel ik graag werkte als schoolleider in het gewone onderwijs, miste ik de zorgsector en de diepgaande differentiatie. De kwetsbare doelgroep en medisch-psychiatrische context boeien me enorm. 

Wat staat er nog bovenaan je bucketlist?

Dat is moeilijk te beantwoorden. Ik heb het gevoel dat ik na een boeiende zoektocht in een job terecht gekomen die heel wat van mijn verlangens verenigt. Een droomjob stond tot voor kort bovenaan mijn bucketlist … Misschien dit: in de niet nabije toekomst wil ik graag uitzoeken of ik een thuis zou kunnen en willen bieden voor een pleegkind.

Welkom in ons team, Sarah!