Team

Directie

  • Annelies Steenacker

    Directie

    Directeur

Secretariaat

  • Marijke De Vleeschauwer

    secretariaatsmedewerker

    Juf marijke

Leerkrachten kleuter

  • Annie Everaert

    Leerkracht K0/K1A

    Juf Annie
  • Caroline Dirinck

    Leerkracht K0/K1B

    Juf Caroline
  • Cindy Volsem

    Leerkracht K2/K3A

    Juf Cindy
  • Lisa Mortier

    Leerkracht K2/K3B

    Juf Lisa
  • Heide Van Den Driessche

    Leerkracht K2/K3B

    Juf Heide
  • Katelijn Debbaut

    Leerkracht K2/K3C

    Juf Katelijn
  • Fien Verhaege

    Kinderverzorgster

  • Isolde De Backer

    Kinderverzorgster

    juf Isolde

Leerkrachten lager

  • Tine Desramaults

    Leerkracht 1A

    juf Tine
  • Liesbet Goethals

    Leerkracht 1B

    Juf Liesbet
  • Evelyne Gielis

    Leerkracht 2e

    Juf Evelyne
  • Jolien Roelandts

    Leerkracht 2e

    juf Jolien
  • Ronny Welvaert

    Leerkracht 3e

    meester Ronny
  • Hendrik Lameire

    Leerkracht 4e

    meester Hendrik
  • Els Zaman

    Leerkracht 5/6A

    Juf Els
  • Krista De Henau

    Leerkacht 5/6B

    Juf Krista

Zorgklas

  • Lies Cokelaere

    Brugfiguur

    Juf Lies
  • Annick Gillis

    Zorgcoördinator

    juf Annick
  • Patrick Vanderheyden

    Zorgleerkracht 1ste graad

    Meester Patrick
  • Floor Vandenbussche

    Zorgleerkracht 2de en 3e graad

    Juf Floor
  • Ingrid Hanselaer

    Zorgleerkracht kleuters

    Juf Ingrid
  • Brigitte Van Damme

    Anderstalige nieuwkomers

Leerkrachten lichamelijke opvoeding

  • Kaat De Lentdecker

    Leerkracht lichamelijke opvoeding

    Juf Kaat

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

  • Samira Laghzaoui

    Leerkracht Islamitische Godsdienst

    Samira
  • Nagima Afkir

    Leerkracht Islamitische Godsdienst

    islam
  • Elena Gavrilenko

    Leerkracht Orthodoxe Godsdienst

    Leerkracht
  • Veerle Deleebeeck

    Leerkracht Katholieke Godsdienst

    Juf Veerle
  • Marina de Bree

    Leerkracht Protestantse Godsdienst

  • Wim Vermeulen

    Leerkracht Zedenleer

    Meester Wim

Buitenschoolse opvang lagere school

  • Lieve Vandepitte

    Begeleider naschoolse opvang

    Juf Lieve
  • Luc Colyns

    Begeleider naschoolse opvang

  • Sophie Depoorter

    Begeleider naschoolse opvang

    Juf Sophie

Buitenschoolse opvang De Dulle Grietjes

  • Ann Colombie

    Verantwoordelijke

Peutertuin De Dulle Grietjes

  • Chantal Leplat

    Verantwoordelijke

    chantal

Logistiek personeel

  • Marianne Blomme

    Keukenmedewerker

    Marianne
  • Jan Crucke

    ICT-coördinator

    ICT Coordinator