Team

Directie

  • Lieve Stalpaert

    Directeur

    Lieve Stalpaert

Secretariaat

  • An De Donder

    Administratief medewerker M1

    An De Donder
  • Badia Rochdi

    Adminstratief medewerker M2

    Badia Rochdi

Zorg

  • Sara Gielen

    Zorgcoördinator

    Sara Gielen
  • Liesa Vandenhende

    Brugfiguur

    Liesa Vandenhende

Kleuter

  • Els Vereecke

    Klasleerkracht kleuter

    Els Vereecke
  • Lisa Sepelie

    Klasleerkracht kleuter

    Lisa Sepelie
  • Jennifer Coppieters

    Klasleerkracht kleuter

    Jennifer Coppieters
  • Maike Messelis

    Klasleerkracht kleuter

    Maike Messelis
  • Patricia Malin

    SES-leerkracht kleuter

    Patricia Malin
  • Sofie Asnot

    SES-leerkracht kleuter

    Sofie Asnot
  • Soumaya Laghzaoui

    SES-leerkracht kleuter

    Soumaya Laghzaoui
  • Nadine Dhaenens (Dienie)

    Freinetcoach kleuter

    Dienie
  • Veerle Meuleman

    Kinderverzorgster kleuter

    Veerle Meuleman

Lager

  • Kelly Deceuninck

    Klasleerkracht 1ste leefgroep

    Kelly Deceuninck
  • Roxanne Vlerick

    Klasleerkracht 1ste leefgroep

    Roxanne Vlerick
  • Ilknur Kisakaya

    Klasleerkracht 1ste leefgroep

    Ilknur Kisakaya
  • Karen Vanderlinden

    SES-leerkracht 1ste leefgroep

    Karen Vanderlinden
  • Jente Moyson

    SES-leerkracht 1ste lfgrp

    Jente Moyson
  • X

    Klasleerkracht 2de leefgroep

  • Simon Saelens

    Klasleerkracht 2de leefgroep

    Simon Saelens
  • Ann Coene

    SES-leerkracht 2de leefgroep

    Ann Coene
  • Nina Leroy

    Klasleerkracht 3de leefgroep

    Nina Leroy
  • Julie Burez

    Klasleerkracht 3de leefgroep

    Julie Burez
  • Eli Van Brussel

    SES-leerkracht 3de leefgroep

    Eli Van Brussel
  • Guinevere Grillet

    SES-leerkracht 3de leefgroep

    Guinevere Grillet

Anderstalige nieuwkomers en thuistaal

  • Günnur Karatas

    Begeleiding thuistaal

    Günnur Karatas

Lichamelijke opvoeding

  • Dora Branswijck

    Leerkracht lichamelijke opvoeding kleuter

    Dora Branswijck
  • Amir Mazar

    Leerkracht lichamelijke opvoeding lager

    Amir Mazar
  • Victor De Coen

    Leerkracht lichamelijke opvoeding kleuter (vervanging Dora)

    Victor

Levensbeschouwelijke vakken

  • Anne-Marie Carpentier

    Leerkracht katholieke godsdienst lfgrp 1

    Anne-Marie Carpentier
  • Svitlana Vanhove

    Leerkracht orthodoxe godsdienst lfgrp 1

    Svitlana Vanhove
  • Samuël Schelstraete

    Leerkracht protestantse godsdienst lfgrp 1

  • Gurbet Keskintas

    Leerkracht islam lgrp 1

    Gurbet Keskintas
  • Samia Megdiche

    Leerkracht islam lfgrp 1

    Samia Megdiche
  • Julie Van Geluwe

    Leerkracht zedenleer lfgrp 1

    Julie Van Geluwe
  • Eva De Vuyst

    Leerkracht katholieke godsdienst lfgrp 2+3

    Eva De Vuyst
  • Nataliya Sheptak

    Leerkracht orthodoxe godsdienst lfgrp 2+3

    Nataliya Sheptak
  • Rachid Louch

    Leerkracht islam lfgrp 2+3

    Rachid Louc
  • Brahim Laghzaoui

    Leerkracht islam lfgrp 2+3

  • Marie-Anne Cuvelier

    Leerkracht zedenleer lfgrp 2+3

    Marie-Anne Cuvelier

ICT

  • Jeroen Paelman

    ICT-coördinator

    Jeroen Paelman

Keuken / poetsen

  • Helga Vandewalle

    Servicemedewerker keuken M1/M2

    Helga Vandewalle
  • Dursun Dali

    Servicemedewerker keuken M2 / poetsen M1

    Dursun Dali
  • Meliha

    Poetsen M1

    Meliha

Toezicht

  • Sarah Peters

    Toezicht/studie Mandala 1

    Sarah Peters
  • Nahla Mahdi

    Toezicht Mandala 1

    Nahla Mahdi
  • Inge De Meyer

    Toezicht/studie M2

    Inge De Meyer
  • Gunther De Meirsman

    Toezicht Mandala 2

  • Marilyn

    Poorttoezicht Mandala 2

    Marilyn

Buitenschoolse opvang Mandala

  • Luc Arijs

    Verantwoordelijke