Team

Beleidsteam en administratief personeel

  • Sharelly Regina

    Directeur

    Juf Sharelly.
  • Pascale Vlaeminck

    Administratief medewerker

    Pascale Vlaeminck
  • Helena Schoorens

    Waarnemend directeur

    Juf Helena.

Leerkrachten

  • Astrid Arns

    Leerkracht de Katten

    Juf Astrid.
  • Heike Vyncke

    Leerkracht de katten

    Juf Heike.
  • Joke Blomme

    Leerkracht Krabben

    Juf Joke.
  • Lindah Nyirenda

    Leerkracht Olifanten

    Juf Olifanten.
  • Lisa Gheysen

    Leerkracht de giraffen

    Juf Lisa.
  • Lisa Slock

    Leerkracht Pinguïns

  • Marleen Lagasse

    Leerkracht de vissen

    Marleen Lagasse.
  • Nele Coppens

    Leerkracht de olifanten

    Juf Nele.
  • Ole Beun

    Leerkracht de octopussen

    Meester Ole.
  • Patrice Van Damme

    Leerkracht Vossen

    Juf Patrice.
  • Patrick D'Hondt

    Leerkracht de poema´s

    Patrick D'Hondt.
  • Saskia Vanderpoorten

    Leerkracht de leeuwen

    Juf Saskia.

Zorgteam

  • Eva Verelst

    Psycholoog

    Eva Verelst.
  • Helena Schoorens

    Maatschappelijke werker

    Juf Helena.
  • Tine Vanderschelden

    Opvoeder

    Juf Tine.

Paramedici

  • An Descamps

    Kinesist

  • Bea Van de Sande

    Logopedist

    Juf Bea.
  • Carla de Groote

    Logopedist

    Juf Carla.
  • Christine Dierick

    Kinesist

    Kinesist
  • Jana De Guchtenaere

    Logopedist

    Logo.

Ondersteuners

  • Astrid Arns

    GOK-leerkracht

    Juf Astrid.
  • Dani Vantittelboom

    GOK-leerkracht

    Juf Dani.
  • Jeroen Paelman

    ICT coördinator

    Foto Jeroen.
  • Peter Van Lancker

    Grafisch medewerker

    Meester Peter
  • Rik Blansaer

    Rekengroepen / MOS

    Meester Rik.

Lichamelijke opvoeding

  • Frederik Remue

    Leerkracht lichamelijke opvoeding

    Turnleerkracht
  • Heidi Van der Vurst

    Leerkracht lichamelijke opvoeding

    Heidi Van der Vurst.

Levensbeschouwelijke vakken

  • Heidi Van der Vurst

    Leerkracht niet-confessionele zedenleer

    Heidi Van der Vurst.
  • Marina de Bree

    Leerkracht protestantse godsdienst

    Marina.
  • Nataliya Sheptak

    Leerkracht Grieks-orthodoxe godsdienst

    Grieks-orthodox
  • Nele van Daele

    Leerkracht katholieke godsdienst

    Rooms katholiek.
  • Sajila Shah

    Leerkracht islamitische godsdienst

    Sajila.
  • Zeynep Kahriman

    Leerkracht islamitische godsdienst

    Zeynep.

Begeleiders

  • Angie Van Oost

    Busbegeleider

  • Dirk Wullaert

    Middagtoezichter

    Middagtoezichter
  • Dominique De Smedt

    Middagtoezichter

    Juf Dominique.
  • Etienne Van Styvendael

    Busbegeleider

    Busbegeleider.
  • Vanessa Van Labeke

    Busbegeleider

  • Vivian Haegman

    Middagtoezichter

Onderhoud en keuken

  • Demet Cal

    Onderhoudspersoneel

    Demet Cal
  • Karina

    Onderhoudspersoneel

    Karina onderhoud
  • Kenneth Van Eeckhout

    Keukenpersoneel

    Keukenpersoneel
  • Lydia

    Keukenpersoneel

  • Nouray

    Onderhoudspersoneel

    Nouray onderhoud