Leerkracht van het jaar

Elk jaar stelt Klasse de vraag wie de leerkracht van het jaar is. Dit schooljaar ging het in het bijzonder over leerkrachten die praktijk geven. Leerlingen, ouders, collega’s, … kunnen iemand nomineren. Deze keer heeft het team van de Octopus massaal gestemd op juf Cynthia. Als leerkracht techniek op onze school weet ze jong en oud door heel uiteenlopende en uitdagende opdrachten te motiveren. Onze leerlingen hebben op technisch vlak ook dit schooljaar heel veel geleerd. Ook de redactie van Klasse was onder de indruk van onze juf. Juf Cynthia is dan ook samen met 49 andere leerkrachten genomineerd tot leerkracht van het jaar. Dit konden we niet zomaar laten voorbijgaan. Een diploma, een trofee en een 'Klassetas’ met een paar cadeautjes! Proficiat, juf Cynthia! 

Leerkracht van het jaar