Team

Beleidsteam

  • Sophia Ghys

    Directeur

  • Katrien De Moor

    Zorgcoördinator kleuter en L1-L3, beleidsondersteuner

  • Cindy Van Kerckvoorde

    Brugfiguur

  • Ellen Leyman

    Zorgcoördinator L4-5-6, beleidsondersteuner

Ondersteuning

  • juf Hanna

    Leerondersteuner van LSC Pilar voor Type 7 (STOS) en type basisaanbod

  • juf Heidi

    Leerondersteuner LSC Pilar voor type 2 en type basisaanbod

  • juf Liesa

    Leerondersteuner LSC Pilar voor type 7 en type basisaanbod

  • juf Svea

    Leerondersteuner LSC Pilar voor Type 4, aangevuld met T3, T9, T7 en type basisaanbod

  • Juf Fatima

    Kinderverzorgster

  • Arnaut Coppens

    ICT-coördinator

  • Meester Laurent

    Kerntaken lager

  • Juf Anuschka

    Kerntaken kleuter

Administratie

  • Nadine Bracke

    Boekhouding, onthaal

  • Carine Wyckaert

    Leerlingadministratie, facturatie, onthaal

Team kleuter

  • Juf Veerle

    Onderbouw - de Konijnen

  • Juf Sofie

    Onderbouw - de Eenden

  • Juf Sarah

    Onderbouw - de Pinguïns

  • Juf Karin

    Onderbouw - de Muizen

  • juf Ann

    Bovenbouw - de Dolfijnen

  • Juf Wendy

    Bovenbouw - de Uilen

  • Juf Lieve

    Bovenbouw - de Lieveheersbeestjes

  • Juf Nathalie

    Bovenbouw - de Kangoeroes

  • juf Anne

    Bovenbouw - de Nijlpaarden

  • juf Jaimie

    Bovenbouw - de Nijlpaarden

  • Juf Els

    Vlinder

  • Juf Jessica

    Vervangleerkracht - de Muizen

  • juf Katrien

    Vervangleerkracht - de Kangoeroes

Team lager

  • Juf Annelyn

    L1 - de Vossen

  • Juf An

    L1 - de Draken

  • Juf Zenobie

    L1 - de Beren

  • Juf Delfien

    L2 - de Leeuwen

  • Juf Eva

    L2 - de Vlinders

  • Juf Inge

    L3 - de Egels

  • Meester Hendrik

    L3 - de Wolven

  • Juf Sophie

    L4 - Olifanten

  • Juf Tilly

    L4 - de Koala's

  • Meester Stijn

    L5 - de Giraffen

  • Juf Thalassa

    L5 - de Giraffen

  • Meester Stijn

    L5 - de Zebra's

  • Juf Ellen

    L6 - de Panda's

  • Juf Sophie

    L6 - Zwaluwen

Zorgteam

  • Meester Laurent

    Zorgleerkracht lager, instructieleerkracht brugklas

  • Juf Anuschka

    Zorgleerkracht kleuter, ATN-leerkracht

  • Juf Inge

    Zorgleerkracht lager

  • Juf Lut

    Zorgleerkracht kleuter

Bijzondere leermeersters

  • Juf Els

    Sportleerkracht kleuter

  • Meester John

    Sportleerkracht kleuter / lager

  • Juf Anja

    Sportleerkracht lager

  • juf Marie

    Anglicaanse godsdienst

  • juf Natalia

    Orthodoxe godsdienst

  • Juf Clare

    Protestants-evangelische godsdienst

  • Juf Guinevere

    Rooms Katholieke Godsdienst

  • Juf Ellen

    Niet-confessionele Zedenleer

  • Juf Fadwa

    Islamitische Godsdienst

Buitenschoolse opvang kleuter (STIBO De Regenboog)

  • Lucrèce Haubourdin

    Verantwoordelijke

  • Febe Verbrugghe

    Verantwoordelijke

  • Amber

    Begeleidster

  • Andreas

    Begeleider

  • Aysel

    Begeleidster

  • Charon

    Begeleidster

  • Fadime

    Begeleidster

  • Gaëlle

    Begeleidster

  • Hülya

    Begeleidster

  • Janice

    Begeleidster

  • Mandy

    Begeleidster

  • Marvin

    Begeleider

  • Nahid

    Begeleidster

  • Shukriya

    Begeleidster

Buitenschoolse opvang lager

  • juf Zyulfie

    Opvang lager

  • Juf Fatima

    Opvang lager

  • Juf Bahar

    Opvang lager

  • Juf Chris

    Opvang lager

  • Meester Dirk

    Opvang lager

  • Juf Hava

    Opvang lager

  • Juf Lejla

    Opvang lager

Servicemedewerkers

  • Abdel

    Service en logistiek

  • Kathleen

    Service en logistiek