Team

Directie

  • Tim Vanhecke

    directeur

Secretariaat

  • Bo

    Secretariaat

  • Katleen

    secretariaat

Leerkrachten kleuteronderwijs

  • juf Nathalie

    de Drais-klas

  • juf Liselotte

    de Michton-klas + expert in het bouwatelier

  • juf Ann

    de Drais-klas + expert in het drukatelier

  • juf Claudine

    de Meucci-klas + expert in het naaiatelier

  • juf Nora

    de Daguerre-klas + expert in het ICT-atelier

Leerkrachten basisonderwijs

  • juf Jolien

    de Morse-klas + expert in het ICT-atelier

  • juf Pauline

    de Lumière-klas + expert in het drukatelier

  • juf Ilse

    de Archimedes-klas + expert in het uitvindersatelier

  • juf Kim

    de Da Vinci-klas + expert in het elektriciteitsatelier

  • juf Lisa

    de Curie-klas + expert in het kookatelier

  • juf Joke

    de Telkes-klas + expert in het wetenschapsatelier

Leerkrachten sport

  • meester Thijs

    sportleerkracht + expert in het fietsatelier (lager) / wetenschapsatelier (kleuter)

Zorgteam

  • meester Sander

    zorgleerkracht 3de en 5de leerjaar + expert in het bouwatelier

  • juf Funda

    kinderverzorgster

  • Liesbeth Lambert

    brugfiguur

  • Valerie De Smet

    zorgcoördinator kleuter

  • Ine Laenen

    zorgcoördinator lager + zorgleerkracht 2de graad

  • juf Veronique

    zorgleerkracht: onderbouw + expert in het kleiatelier

  • juf Ingeborg

    zorgleerkracht: bovenbouw + expert in het kookatelier

  • juf Charlotte

    zorgleerkracht: 1-2 + expert in het naaiatelier

  • juf Inge

    juf Nederlandse taal

  • Daisy Noerens

    CLB - Centrum Leerlingenbegeleiding

  • Eva Roegiers

    Ondersteuning Pilar

  • Sören Van Hoe

    Ondersteuning Pilar

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

  • juf Saskia

    Katholieke godsdienst

  • juf Lies

    Niet-confessionele zedenleer

  • juf Fatma

    Islamitische godsdienst

  • juf Svitlana

    Orthodoxe godsdienst

  • juf Marleen

    Protestantse godsdienst

Toezichters

  • Narlène

    middagtoezicht

  • Taze

    middagtoezicht

  • juf Fadime

    middagtoezicht

  • juf Nency

    middagtoezicht + huiswerkklas

Vrijwilligers

  • Kaat

    Medewerker in ons Lees- en Weetpaleis

IBO Sleepken

  • Natasha Haelman

    verantwoordelijke

  • Kathoo

    kinderbegeleider

  • Sonja

    kinderbegeleider

  • Ismeta

    kinderbegeleider

  • Jonas

    kinderbegeleider

  • Seeba

    kinderbegeleider

  • Julie

    kinderbegeleider

  • Nicky

    kinderbegeleider

  • Sana

    kinderbegeleider

  • Natalia

    kinderbegeleider

Kinderdagverblijf 't Sleepken

  • Sultanay Ortaören

    verantwoordelijke

Logistiek personeel

  • Esma

    onderhoud

  • Fadime

    onderhoud

  • Monique

    onderhoud