Team

Directie

  • Pieter Dirix

    Directeur

Secretariaat/ondersteuning

  • Juf Nele

    secretariaat

  • Juf Katleen

    Secretariaat

Leerkrachten kleuteronderwijs

  • Juf Liselotte

    De Michton-klas + expert in het bouwatelier

  • Juf Ann

    De Drais-klas + expert in het drukatelier

  • juf Claudine

    De Meucci-klas + expert in het natuuratelier

  • juf Nora

    De Daguerre-klas + expert in het ICT-atelier

Leerkrachten basisonderwijs

  • Juf Jolien

    De Morse-klas + expert in het kookatelier

  • Juf Pauline

    De Lumière-klas + expert in het wetenschapsatelier

  • Juf Ilse

    De Archimedes-klas + expert in het fietsatelier

  • Juf Kim

    De Da Vinci-klas + expert in het elektriciteitsatelier

  • Juf Lisa

    De Curie-klas + expert in het naaiatelier

  • Juf Joke

    De Telkes-klas + expert in het drukatelier

Leerkrachten sport

  • meester Justin

    Sportleerkracht + ondersteunend in alle techniekateliers

  • Meester Tim

    Zwemleerkracht

Zorgteam

  • Sevnur Ahmedova

    Brugfiguur

  • Valerie De Smet

    Zorgcoördinator

  • Noélie Lanckneus

    Zorgcoördinator

  • Juf Veronique

    zorgleerkracht: onderbouw + expert in het kleiatelier

  • Juf Ingeborg

    zorgleerkracht: bovenbouw + expert in het kookatelier

  • Juf Charlotte

    zorgleerkracht: 1-2-3 + expert in het ICT-atelier

  • Meester Tim

    zorgleerkracht: 4-5-6 + expert in het bouwatelier

  • Juf Inge

    Juf Nederlandse taal

  • Daisy Noerens

    CLB - Centrum Leerlingenbegeleiding

  • juf Grace

    zorgleerkracht + juf Nederlandse taal

  • juf Funda

    Kinderverzorgster

Leerkrachten levensbeschouwelijke vakken

  • juf Hanne

    Protestantse Godsdienst

  • juf Maïthé

    Niet-confessionele zedenleer

  • Juf Anneleen

    Rooms-Katholieke godsdienst

  • meester Frans

    Niet-confessionele zedenleer

  • Juf Fatma

    Islamitische godsdienst

  • juf Svitlana

    Orthodoxe godsdienst

Toezichters

  • juf Grace

    middagtoezicht

  • Juf Nency

    middagtoezicht

  • meester Luc

    toezichter

IBO Sleepken

  • Natasha Haelman

    Verantwoordelijke

  • Martijn

    kinderbegeleider

  • Silvia

    kinderbegeleider

  • Seeba

    kinderbegeleider

  • Carmen

    kinderbegeleider

  • Julie

    kinderbegeleider

  • Nicky

    kinderbegeleider

  • Sana

    kinderbegeleider

  • Sonja

    kinderbegeleider

  • Lotte

    kinderbegeleider

  • Natalia

    kinderbegeleider

Kinderdagverblijf 't Sleepken

  • Marga Eeckhout

    Verantwoordelijke

  • Sultanay Ortaören

    Verantwoordelijke

Logistiek personeel

  • Esma

    onderhoud

  • Fadime

    onderhoud

  • Monique

    onderhoud

  • Lut

    onderhoud